Hakkımızda

Türkiye'nin En Kazançlı Online Sitesi

***

Merkez Kitabevi, KOCAELİ (Gebze) merkezli olarak; 2010 yılından buyana toptan, perakende ve e-ticaret sitesi üzerinden faaliyetlerine devam etmektedir. Bütün pazaryeri satış sitelerinde de aktif olarak yer almaktadır.

***

Kurumsal online satış firması Merkez Kitabevi, ürün çeşitliliği, avantajlı fiyatları ve % 100 güvenli alışverişe olanak sağlayan Ödeme Koruma Sistemi ile kurulduğu 2010 yılından bu yana en çok tercih edilen satış sitelerinden biri olmaya devam ediyor.

***

2010 yılında, Türkiye'nin en büyük kitabevlerinden biri olan Merkez Kitabevi çatısı altında kurulan www.merkezkitabevi.com ile hizmet vermeye devam veriyor.

***

Kurulduğu dönemden bugüne 33 binin üzerinde üyeye sahip olan www.merkezkitabevi.com E-Ticaretle etkin ve kolay kullanım konusunda büyük avantaj sağlamaktadır.

***

MERKEZ KİTABEVİ, misyon olarak kullanıcılarının istedikleri ve arzu ettikleri ürünleri daha kolay, daha uygun ve daha hızlı şekilde ulaşmasını benimsemiştir.

***

Türkiye’nin tüm şehirlerine aynı şartlarda binlerce ucuz ürünü ulaştıran MERKEZ KİTABEVİ, tüm kullanıcılarının kazanmasına ve ekonomik şekilde alışveriş yapmasına olanak Sağlamaktadır.

***

***

 

ADRES:

HÜRRİYET MAHALLESİ

YAŞARDOĞU CADDESİ

NO: 80/B

GEBZE - KOCAELİ

***

Telefon : 0 533 392 90 73

***

Whatsapp : 0 533 392 90 73

***

gebzekitabevi@gmail.com

***

merkezkitapkirtasiye@hotmail.com

***

info@merkezkitabevi.com

 

Kapat